Rak debelog crijeva

Problem sa stolicom

myro

Prije 10-ak dana kod velike nužde primjetio sam krvavi trag unutar školjke.Do danas više nema tragova krvi,stolica je postala neuredna i mekana.Neznam da li je to normalno s obzirom da sam smanjio unos "teške" hrane i jedem više laganiju i mekšu hranu i jedem manje nego prije.Prije par dan dana stolica mi je postala dosta uža nego prije i nakon svake stolice osjaćam žarenje u predjelu čmara.Kada sjedim imam osječaj da mi nešto smeta na lijevoj strani čmara.Nemam grčeve i proljev.Dosta često imam pritisak u donjem dijelu trbuha i čmara ,ali kad pustim vjetrove pritisak nestane.Nakon stolice pojavi se nešto kao "sluz" koja ako ju ne obrišem izaziva još jače žarenje.Kada se prije spavanja operem i preko noći sve je u redu.Molim savjet jer me jako brine ovo pojava sužene stolice, a i sve ostalo.jednostavno se pojavilo preko noći.Imam 45 godina.Hvala unaprijed.

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Savjet glassi: Otiđite na liječnički pregled. Dijagnoza se ne može postaviti samo na temelju opisa simptoma od strane bolesnika.