Rak dojke

bolovi u lijevoj dojci

danielito

bok,imam u lijevoj dojci duze vrijeme bolove,na dodir,nalaze se ispod bradavice,odma do,neznam stabi to moglo da bude,imam tek 25 godina i vjerujem da nije nis opasno al svejedno me zanima stabi to moglo bit,nisam iso u bolnicu jer nemam se kome tamo obratit,. neosjecam nikakvu kvrzicu al samo boli,.stacu

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Ne mogu vam reći o čemu bi se moglo raditi samo na temelju opisa simptoma, a bez pregeda. Svakako otiđite liječniku na pregled. Pokušajte kod svog liječnika primarne zaštite, a on će vas uputiti specijalistu ako bude trebalo.