Rak dojke

Dijagnoza

Ncrn

Ako možete da mi objasnite šta znači dijagnoza: St post mastitidem circumscripta mammae I. dex. , Dysplasio mammae bill, Dysplasia mammae bengina N60. Hvala unapred.

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
prema dijagnozama radilo se o ograničenoj upali dojke a također su nađene i benigne promjene u obje dojke. To je samo prijevod latinske dijagnoze, iz navedenog nažalost ne mogu reći ništa više