Rak dojke

Invazivni duktalni rak dojke

bosa

Postovanje!
Poslije Operacije radjeno je 6 kemoterapija koja je predstavila kroz nalaze da je sve dobro( marker i svi nalazi) ali se pojavila voda koja nije bila kancerogena (KARCOGENE CELIJE).Sada me zanima od cega je ta voda nastupila i kako da se suzbije i ostrani.Non stop imam bolove u plucima, kostima, i u veoma sam teskom depresivnom stanju koji se izrazava kroz plakanje itd..Uz prilog vam šaljem posljedno otpusno pismo koje sam dobila pri otpustu iz bolnice 06.11.2007 godine a koje glasi. St.Post mastectomiam radicalis lat.dex.p.po.Neo. PH:Ca ductale invasivum gl mammae precip...Meta lgl.Axillae lat.dex. St post HT/FAC,VI ciklus/.Effusio pleurae lat. dex. Gemcitabin + Xeloda in tractu I ciklus

Molim vas za odgovor..
Spoštovanjem

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Iz navedene dijagnoze, iz otpusnog pisma koje ste naveli, proizlazi da liječnici smatraju da je voda koja se kod vas pojavila u poplućnici ipak "kancerogena" i zbog toga je započeta kemoterapija gemcitabinom i Xelod-om(kapecitabin-om).

bosa

Zao mi je sto moram da saopstim ali navedeni pacijent je preminuo 18.11.2007 u 19:00h

S postovanjem njen sin Zoran!