Rak dojke

kamo na ultrazvuk dojke?

Jordan

Postovane,
Prije mjesec dana obavlia sam mamografski pregled.Jucer su stigli nalazi u kojem mi savjetuju da obavim uzv.Zanima me u kojim klinikama u Zagrebu mogu obaviti taj pregled?Kod kojeg specijalista da odem?

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Ne mogu vam dati takav savjet jer bi se to moglo shvatiti kao propaganda neke ustanove ili osobe. Porazgovarajte sa svojim liječnikom primarne zaštite i on će vas uputiti kuda da odete.