Rak dojke

Kvrzica

Studosica

Postovana, prije nekih 5 dana sam slucajno napipala kvrzicu u donjem dijelu desne dojke koja ima oblik poput badema. Isprva me nije boljela medutim kako sam ju malo vise opipavala kad sam ju otkrila, sljedeci dan me pocela boliti na dodir, pa bi se smirilo i tako svaki put kad ju malo vise diram opet me pocne boliti (sto je na neki nacin i logicno). Inace sljedeca menstruacija mi je za tjedan dana. Preporucate li pregled, i ako da, da li da pricekam da mi prode menstruacija prije istog?

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
svakako otiđite na pregled poslije menstruacije, najbolje između 6. i 12. dana ciklusa