Rak dojke

nalazi CEA

dada0207

Poštovani, napravila sam tumorske markere a rezultati su sljedeći CEA- 3,35 NG/ML, CA 19/9-<0,60, CA 15-3 - 29,15, CA 125- 13,75 . Molim Vas za savijet dali su potrebne koje dodatne pretrage obzirom da mi je CA 15-3 povišen. HVALA

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
ne znam koje su referentne vrijednosti laboratorija u kojem ste radili pretrage, ali nalaz Ca 15-3 je tek neznatno povišen ili je na gornjoj granici tako da vjerojatno ne treba ništa ali Vi se svakako posavjetujte s liječnikom koji je pretrage i naručio pa će ih znati bolje interpretirati.