Rak dojke

Nateknuće na lijevom pazuhu

Kourtney

Poštovani,
ispričavam se ako sam na krivoj temi foruma. Nisam znala gdje pitati pa mi je ovdje bilo najprigodnije koje sam našla.
Napipala sam nateknuće na lijevome pazuhu. Kao neka okruglica koju imam i na desnom pazuhu, ali na desnome nije nateknuta. Ne boli na dodir i tvrda je, ali mi je izazvala paniku. Ne želim doktoru bez veze odmah ići pa ako znate o čemu je riječ ili ako imate kakav savjet molim Vas da mi kažete.
Hvala

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
svakako otiđite doktoru.