Rak dojke

nolvadex i trudnoća

Prije godinu dana,operirana mi ljeva dojka,quadrantectomia mamae lat.sin ( CDU g2 axilla 5/8 pT 27mm ER 80%PR 50% Her 2 0) i lymphadenectomia axillae 1.sin. Prošla sam šest kemoterapija AC 6 cycl i zračenja sa botoxom., sada razmišljam dali da poćinjem trošiti nolvadex.U međuvremenu mi je umrla kćerka,iznenada od srca. Imalo bi smisla i hrabrosti,odlučiti se za novu trudnoću. Na koji način pokušati pronaći smisao i volju za životom.Navršila sam pedeset godina, a teško nas i obiteljski terapeut, može pomaknuti iz ove situacije. Unaprijed hvala.

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Radilo se o prilično uznapredovalom tumoru i hormonoterapija bi značajno povećala izglede za izliječenje. Obzirom da ste primili kemoterapiju trudnoća se ne preporuća barem sljedećih 3-5 godina zbog mogućih malformacija dijeteta.