Rak dojke

Nus-pojave Bonefosa

antares

Poštovani doktore Tomek,
moja majka je na terapiji Bonefosom preko godiinu dana i do sada je bilo sve u redu.
Sada sat vremena nakon uzimanja Bonefosa jave se jaki bolovi u želucu i povraćanje.
Da li treba prekinuti terapiju Bonefosom i da li postoji koji drugi lijek koji bi se mogo uzimati umjesto njega.
Zahvaljujem uz srdačne pozdrave

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Ovo što opisujete moguće su nuspojave Bonefos-a. Neka majka prekine uzimati Bonefos dok se te smetnje ne smire i nakon toga neka ga počne ponovno uzimati. Postoji drugi lijekovi, ali se oni primijenjuju intravenski.