Rak dojke

Objašnjenje nalaza i mišljenja

anna1

Poštovani molim Vas za objašnjenje nalaza imšljenja

Nalaz: U razmazima sekreta desne dojke uzetih u tri navrata nađene su stanice duktalnog epitela
pojedinačno i u manjim papilarnim nakupinama,poneke sa atipijama,brojni granulociti, dosta
limfocita,plazma stanica,eritrocita,histiocita,nešto multinuklearnih histiocitarnih stanica,fagocita,
bakterije i skvame.

Mišljenje:Akutna upala sa atipijom epitela.
Javiti se u ambulantu za bolesti dojke.

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Slažem se s mišljenjem liječnika citologa koji je dao citološki nalaz koji navodite. Postupite po njegovom savjetu.