Rak dojke

promjene u dojkama

salin

Postovani,
Dali je moguce da mastopaticne promjene mogu u potpunosti da nestanu.Koristila sam nekoliko vrsta cajeva i povrca i vec 4dana nisam osjetila bol ni u jednoj dojci, a prije nije bilo dana, bol se vracala nekoliko puta na dan.

Katarina Antunac, dr. med.

Postovana,
mastopatične promjene se pojačavaju i smanjuju ovisno o fazi ciklusa te o dobi.
Ako su Vam čajevi i povrće pomogli, dobro za Vas.