Rak dojke

rak dojke

jasna2013

Postovani doktore,

prije mjesec dana mojoj majci je dijagnosticiran karcinom dojke, nakon izvrsenih pretraga (EKG srca, ultrazvuk jetre, mamografije i patohiostoloskiog nalaza) i prije samog pocetka kemoterapije uspostavili su sljedece dijagnoze:
Neo mammae I sin cum meta pulmonum
St post biopsio
PHD: CDI I sin gr II
Meta hepatis susp
Lymphoedema extr. sup. I sin
Effusio pleurae

Molim Vas, ukoliko ste u mogucnosti da mi objasnite o cemu se tacno radi obzirom da sam trenutno jako zbunjena.

Unaprojed haval

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
kod Vaše majke se tumor lijeve dojke, nažalost, proširio na pluća i vjerojatno na jetru.
Onkolog će, sukladno biologiji tumora, općem stanju majke te bolestima od kojih eventualno boluje, odlučiti o daljnjim mogućnostima liječenja.