Rak dojke

RAK DOJKE

Dragica6710

poštovana molim ako je moguče da mi odgovorite kakva mi je prognoza otprilike i koji je postotak vračanja bolesti .4.5.2016 operirala sam rak dojke prošla sam kemoterapiju i sada pijem nolvadeks dijagnoza Ca mammae I.SIN MULTICENTRICUM ..St p mastectomiam,evacuatio axillae et reconstructio cum TRAM .PHD ca mammae invasium,pT1 na gGK LD 1.8X1.2cm,pT2 srednji kvadrant 2.3x1.2cm,gr2 oba tumora,ER i PR u oba tumora u svim stanicama,Ki67 na gGK10% u centralnom kvadrantu 25%,luminarniB,HEr-2 negativan u oba tumora negativan,Aksila 14 limfnih čvorova u jednoj mikrometastaza.Sada je evo prošlo nešto više od godine dana nakon operacije u međuvremenu sam dobila osteoporozu,i ubrzan rad srca pa pijem concor1,25, još uvijek se umaram ,nalazi MR i UZV su bili u redu i krajem godine idem opet na MR i UZV. Samo da još napomenem da sam se nakon operacije brzo oporavila i da sam kemo dosta dobro podnjela i da mi je krvna slika u redu.ZAHVALJUJEM NA ODGOVORU.

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
jako mi je drago da je terapija iza Vas te da ste ju dobro podnijeli.
Šanse za Vaše potpuno izlječenje su velike a Vi morate nastaviti s Nolvadexom kako Vam je i propisano te s redovnim kontrolama.