Rak dojke

Rak dojke, metastaze

Aantonia

Moja mama 49 god. je imala rak dojke operisala je celu dojku. sad posle dve godine pojavila joj se metastaza na lymphnoj zlezdi na plucima, ovo je diagnoza pT2 pN1a (1/12) G2, ER +++pos., Her 2/neu +++pos

T08340 Lymphknoten tracheal
M81403 Adenokarzinom NNB
M80013 PN V
molim vas objasnite mi sta to znaci i dal je izljecljivo?

primala je chemo i haceptin sad su joj preporucili chemotablette

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Radi se o metastatskom visokorizičnom raku dojke, Liječenje koje je provedeno i koje joj je sada preporučeno je potpuno u redu i u skaldu s najnovijim spoznajama o liječenju raka dojke s metastazama.