Rak dojke

srce

bila sam na slikanju pluća,da bi mi nalaz glasio ovako: pregledna snimka torakalnih organa pokazuje dilatiranu i elongiranu aortu uz normalan sinistroventikularni promjer i njegovu okomicu,normalan vaskularni crtež i urednu prozračnost plućnog parenhim.Ošit i f.c.sinusi b.o. Da spomenem,imam blage bolove u leđima i niže od jednjaka...dali se trebam brinuti ili je bezopasno??Primjećujem jaču umornost..Inače ,u zadnjih 15 godina kontroliram lijevu dojku...Hvala ...

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Ne trebate se brinuti. Prema opisu Rtg. snimke pluća koji ste naveli nema nikakvih zabrinjavajućih promjena.