Rak dojke

Zabrinuta

kiki1234

Poštovanje!

Danas, 16.10. dok sam se tuširala primjetila sam da mi je na desnoj dojci, točnije odmah ispod bradavice bilo krvi. Kad sm pogledala bolje vidjela sam da izgleda kao da je koža popucala i da mi je tu koža suha. Zanima me imam li razloga za zabrinutost? Inače, imam 32 godine, dvoje djece , jedno je 6,a drugo 4 godine.
Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru!

Lijep pozdrav!

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Vjerojatno je došlo do ozljede kože dojke, grudnjakom ili pritiskom ili se ju ogrebali noktom. To bi trebalo brzo zarasti. Ako ne zaraste tada vam savjetujem da otiđete na liječnički pregled.