Rak dojke

Zabrinuta

Kuglicaa

Postovanje,od juce sam u strahu.Slucajno sam stisnila lijevu bradavicu i iz nje se pojavio skoro neprimjetni zuto smedji iscjedak,zatim sam stisnila i desnu i isto tako.Znaci pojavili se samo kod jaceg stiska.Inace neosjetim nikakve kvrzice,crvenilo i sl.,jedino sto imam bolove u grudima pred menstruaciju ali to je oduvijek tako.Zadnjih 8 mjeseci pijem provera tablete( progesteron) zbog predpostavke na nedostatak istog.( produljene menstruacije)Inace ginekoloski pregledana prije 4 mj( uzv papa test i sve ok) vadila sam i hormone stitnjace i oni su u granicama normale.Zanima me dali nesto trrbam preduzeti po tom pitanju ili je taj skoro neprimjetan iscjedak nevazan,ako mislite da je problem,sto bi moglo biti i kome se obratiti.Naglasavam da se pojavi samo kada jako stisnem i ne svaki put i to velicine kao trecina zrna rize mozda i manje.Lp

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
za početak bi bilo najbolje da se obratite ginekologu koji Vam je propisao terapiju