Rak dojke

zabrinuta sam

nadavlado

poštovani,
već sam dva puta operirala dojke, prvi put 2000 god desnu dojku dobroćudni tumor, prije tri godine obje dojke u desnoj dobroćudni tumor i iz obje dojke su mi povadili mliječne kanalice zbog iscjedaka jer je bio zeleno smeđe boje, no sada oper imam problem skoro već 6 mjeseci, ponovila citološki nalaz jer opet imam iscjedak na lijevoj i desnoj dojci,
citološki nalaz gotov ali ne razumijem o čemu se radi

Citološki nalaz eksprimata iz obje dojke ukazuje na proliferaciju duktalnog epitela, sa znacima atipije.

hvala nadam se brzom odgovoru

Katarina Antunac, dr. med.

Poštovana,
s obzirom na znake atipije epitela u citološkom nalazu svakako treba nastaviti s dijagnostičkom obradom

!

Već sm Vam postavila pitanje, ali možda nisam na pravom mjestu postavila pitanje pa niste odgovorili.. Naime, mami mi je radilo biopsiju.. Dan nakon je imala visoku temperaturu i povraćala je.. Danas samo visoku temperaturu.. Zanima me, dali je to normalno?? Zabrinuta sam.. sad Hvala na Vašem odgovoru!!