Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

ampule za kosu

danijel

interesira me ako mi mozete dat sugestiju dali je za jacanje kose i proguscivanje rjedje kose dobro koristiti Vichy Dercos ampule ili taljanski preparat Crescina, dali smeta kosi ako se ju pere svaki ili svaki drugi dan prije nanosenja preparata, ili dali je mozda bolje kosristiti tablete umjesto preparata da se manje iritira kosa samponima. I jos ako mozete da mi preporucite ako postoji koji bolji preparat od ova dva sta sam naveo ili kakve dobre tablete, za informaciju ja imam malo masniju kosu i malo perutavu. Unaprijed zahvaljujem

Dr.med.spec. Dinko Kaliterna

Kosi ne škodi pranje svako drugi dan.Za jačanje kose se koriste druga sredstva a to su lijekovi koji se ne propisuju preko kompjutera.Za masnu kosu uzmite od Ducraya šampon Argeal a protiv prhuti treba vidjeti stanje vlasišta te po tome propisati šampon.

Zarko385

interesira me ako mi mozete dat sugestiju dali je za proguscivanje rjetke kose dobro koristiti preparat Crescina, i gdje i kako ga mogu kupiti?. I jos ako mozete da mi preporucite ako postoji koji bolji preparat?