Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

bijele potkožne nakupine

JosipaGordan

Poštovani, molim Vas da mi pokušate pomoći .Naime već godinama po gornjem dijelu leđa i ramena i isto tako sa prednje strane iznad prsa imam na desetke malih bijelih potkožnih nakupina.ne daju se istisnuti,nisu prištevi ali pomalo nalikuju na njih.Znate li o čemu se radi? Unaprijed hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Vjerojatno je riječ o cističnim tvorbama, ali Vam ne mogu reći sa sigurnošću preko računala.