KB Dubrava
Zagreb,

Bol povise penisa s desne strane

MarkoK0504

Postovani imam bol na dodir nije tolika al nervira netz sta je prvih dana sam s desne strane imo pod prstom zlijezdu upaljena ja mislim i povuklo se malo je bolilo ko istegnuce a sad me malo boli na kosti tocno povise penisa s desne strane pa brinem sta bi to moglo bit

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Na temelju onoga što ste napisali, ne može se reći o čemu je riječ. Najbolje da se javite liječniku.

MarkoK0504

Povise penisa gdje su dlake i s desne strane odma povise spolovila na rubu me boli sad neznam jel to kost ili nesto drugo i kd micem spolovilo boli nema nikakvih tragova drugih ili nesto skicno i malo koda se vidi da je oteknuto jel to zlijezda il ne jer je neosjetim pod prstom samo kost osjetim

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Sve što sam napisao i dalje stoji.