Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

perutanje na penisi

Dejannn

Postovani Doktore.imam problem sa kozom penisa gde su ucestalije dlake na kraju i na kozi penisa gde nema dlaka.Koza je na tim mestima suva peruta se i svrbi.Duzi vremenski period nisam imao odnose.A inace nisam alergican na lekove i ne koristim ih.Sta je resenje za ovaj moj problem?...krema ...?Unapred vam hvala.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Očito imate suhu kožu na tim mjestima. Mažite Bepanthen kremu.