Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Bolne kvržice ispod pazuha i kod anusa

pticica17

Pozdrav. Prije 1 dan primjetila sam kvržicu,točnije,kao nekakvu lopticu ispod pazuha,jako me boli i malo je crveno. Primjetila sam ju navečer,a idući dan ruka mi je bila hladna tokom cijelog dan,te imam velike bolove u cijeloj ruci,a kvržica jako boli. Ujutro sam također primjetila kvržicu između anusa i rodnice. Veličine graška no bolna samo na dodir. Dali ima potrebe da se brinem.
Hvala na odgovoru!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Prema opisu ne mogu reći o čemu je riječ. Ako će se promjene širiti, javite se liječniku.