KB Dubrava
Zagreb,

crvenilo i svrbez

antun88

postovanje,
2-3 dana nakon odnosa (zasticenog) pojavilo mi se crvenilo i svrbez na glansu i kozici oko njega. Nemam nikakve probleme s mokrenjem, na pocetku malo svrbez ali odmah prestane. nisam primjetio nikakav iscjedak ili smrad. pri dodiru se osjeca skroz lagana bol. Sta bi to moglo biti, je li nesto ozbiljnije i cime to lijeciti?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Vjerojatno je riječ o blažoj iritaciji koja se može povremeno ponavljati. Osim neutralnih krema (tipa Bepanthen), ništa drugo nije potrebno.