KB Dubrava
Zagreb,

Crvenilo pravilnog oblika

DarijaP

Pozdrav,
Jutros sam na kcerki ( 9 god.) primjetila osip na bradi. Cudno mi je sto je osip ispod donje usne kao polukrug preko brade pravilnog oblika. Koliko sam gledala po internetu nigdje se ne spominje takav osip pravilnog oblika. Inace nije alergicna na nista. Da li znate o cemu se radi?

Lp
Darija

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Moglo bi se raditi o iritativnom dermatitisu. Možete pokušati mazati Bepanthen kremu. Ako ne pomogne za desetak dana, javite se liječniku.