Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Crvenilo,svrbež

Budo

Poštovanje!
Dakle već neko mi vrijeme iskaču plikovi po cijelom tijelu i danas sam primjetio da su mi iskočila dva plika i na usnama, ti plikovi su slični i kao kod uboda komarca a siguran sam da me nije ubo komarac, i također stvara svrbež.

Hvala.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Nažalost, "plikovi" nisu dermatološki pojam, te Vam ne mogu (niti otprilike) reći o čemu je riječ.

Budo

znači ovako mi nešto iskoci: http://www.lepoizdravo.com/images/sr/1941.gif
samo što nije tako jako gusto i nije baš jako veliko.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Na slici su najvjerojatnije urtike. Zbog točne dijagnoze i liječenja, morat ćete kod liječnika. Ne čekajte.