Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Dermatitis atopica

Sum258

Pozdrav,radila sam alergo test i na rezultatima je izaslo da sam alergicna na kalij dikromat i kobalt klorid,lijecnik mi nije dao spisak sta bi trebala izbjegavati pa bi vas zamolila da mi objasnite u cemu sve ima ovih spojeva

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Popis popis tvari koje treba izbjegavati. Morate se vratiti liječniku koji je napravio testiranje da Vam ga da.

tajanas

Postovani,
Dijagnostikovan mi je atopijski dermatitis. Imam problema sa opadanjem kose vec duzi vremenski period. Interesuje me da li uzrok opadanju kose moze biti gore navedena dijagmoza, s obzirom da su svi ostali nalazi ok.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne.