Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

fibromi

ljuto

Na tijelu imam veliki broj fibroma. Smetaju me oni koji se nalaze u predjelu prepona, naročito ljeti. Molim vas odgovorite mi; u kojoj ustanovi postoje mikrovalni aparati kojim bi se uklanjali fibromi. U ambulanti na Šalati već sam imao tretman,ali s tekućim dušikom.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ovakve promjene se najunčikovitije uklanjaju elekrokoagulacijom. Tretmani nisu više na teret HZZO-a (plaćaju se). Vrše se na Klinikama, te u većini privatnih dermatoloških ordinacija.