Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Smečkaste mrlje

Komakino

Pozdrav, od rođenja imam smečkaste mrlje na predjelu kuka,s prednje,bočne i zadnje strane. Na sistematskim pregledima su mi većinom rekli da se radi o tzv. "rodinom ugrizu", ali nitko nije znao reći sa sigurnošću. Možete li potvrditi o čemu se radi, te predložiti način(e) kojima mogu ukloniti te mrlje? Hvala i lijep pozdrav.

link sa fotografijom mrlja: http://postimg.org/image/tpuacrj31/

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Kod Vas je najvjerojatnije riječ o vrsti prirođenog naevusa (madeža). Ovakvu promjenu vrlo je teško ukloniti. Dolaze u obzir tretmani rubinskim laserom.