Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

genitalna bradavica

matejuska1992

Već dva, tri mjeseca imam bradavicu na genitalnom podrucju izvana, i nije mi smetala sve do sad. Sve je meni jasno kako se to dobije... Zadnja dva tri dana me pecka, moram paziti kako sjedam, i kad je dodirnem peče me i to dosta i mislim da je dosta narasla. Nisam trenutno u mogućnosti otići kod svog ginekologa jos nekih 20ak dana pa vama šaljem upit za savjet. Bila sam kod ginekologa tu gdje se nalazim prije mj dana i ona mi je rekla da ako se ništa ne mijenja da to može čekati mog doktora. Danas sam nazvala svog dr i prepisao mi je Rojazol. Hoće me proći ta upala i koliko je opasno da čekam jos tri tjedna na pregled ? Hvala unaprijed, lp

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Rojazol ne pomaže za takve probleme. Nije ništa hitno, može pričekati 3 tjedna.