Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Izraslina kod uha

Maximir

Poštovanje već ima nekih mjesec dva kako sam to primjetio na vanjskem djelu uha koga god pitam od obitelji kažu da izgleda ko bradavica a i kod toga se tu i tamo ljušti koža, šta bi to moglo biti i šta napraviti sa time? Poslat cu vam i sliku kako izgleda to.
http://imgur.com/nzoNAqt

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Promjena zaista izgleda kao vulgarna veruka (bradavica), koliko je moguće vidjeti preko fotografije. Najbolja bi bila kirioterapija s tekućim dušikom kod dermatologa.

Maximir

Zahvaljujem na brzom odgovoru. Zanima me pošto nikad nisam imo tih problema na rukama niti na drugim mjestima dali je to opasno i dali treba odma otići se kod doktora ili može pričekati još koji dan.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Nije ništa hitno. Može pričekati.