Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Izraslina na anusu

Vorticity

Pozdrav,

na ulazu u anus mi se nalazi omanja izraslina (velilčine poput većeg prišta spremnog za istiskivanje). Na dodir ne boli jako, osim kada je područje anusa iziritirano.
Kada sam upitao majku, rekla je da se radi o rani koju imam od rođenja (svojevrsni "birthmark" valjda).
Osim što me zanima postoji li drugačije objašjenje za to, odnosno trebam li se brinuti, te kako, gdje i kolika je cijena rješavanje te izrasline.
Ako je potrebno prvo napraviti pregled zanimaju me preporuke.

Maja Ceković, dr. med.

Teško je na temelju ovog navedenog reći o čemu se radi. Morate se obratiti na pregled dermatologu.