Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Kružno crvenili na koži

bosko

Poštovani,
Mlad sam muškarac dobi 27 godina, u zadnje vrijeme po tijelu mi se pojavljuju kružne fleke.
Fleke me ne svrbe, ali se perutaju (ljuštre), imao sam poteškoća s perutanjem predjela čela gdje počima kosa i to sam doveo ured s kremom u tubi, (Slika kreme u privitku i slika kožnog oboljenja) molim savjet što napraviti, i što uzeti da bi se to moglo izlječiti. Inače nisam alergičan na ništa.

B.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Nažalost, ovako preko računala ne mogu Vam reći o čemu je riječ niti koja bi bila prava terapija.