Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

kvrga na leđima

creativa

Poštovani, molim savjet! Na leđima kod desne lopatice imam neku izraslinu, kvrgu pa sad je vec zauzela cca 10 cm prostora. Ne boli, ali se vidi. Ona nije tu od jučer, al sad me već pomalo brine tako da molim za savjet dal da to pustim ili da ipak odem do dermatologa i koja bi bila procedura? Punkcija, rezanje....?
Unaprijed hvala na odgovoru!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Moglo bi se raditi o epidermoidnoj cisti ili ateromu. U tom slučaju dolazi u kirurrško odstranjenje kod kirurga.

creativa

Hvala na odgovoru!