Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

madeži i lasersko uklanjanje dlačica

mia72000

Pozz imam pitanje. Buduci da imam poprilično dlčica po licu htjela sam ih laserski ukloniti, pa me zanima dali to moze stetno utjecat na madeze kojih takoder imam poprilicno po licu. Usput radi se o laseru za kucnu uporabu. Unaprijed hvala na odgovoru.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Neće imati štetnih učinaka, iako takvi uređaji za kućnu upotrabu nisu učinkoviti.

mia72000

Hvala na odgovoru. Jos me zanima dali postoji nekakvo drugo rješenje kako ih ukoniti? Kreme ili nedta s obzirom da ih s godinama ima sve više.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Samo pravi laserski tretmani su učinkoviti.