Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

micelska vlakna i kvasnice

mila

Postovana doktorko,imam sina od dvije godine, od skoro ima problem oko čmara i na bokovima ima crvene fleke koje ga jako svrbe i bole. Kada treba da ima stolicu ima jake bolove.
Higijenski nalaz je pokazao prisustvo micelskih vlakana i kvasnica.DO sada smo to tretirali sa betadin mast-jod-canesten mast,malo se povuce ali i dalje ima bolove kada treba da izađe.
Kakvu terapiju bi mi Vi preporucili,i sta bi po Vama mogao biti uzrok te pojave.
Unaprijed zahvalna zabrinuta majka.

Mr.sc.dr. Branka Marinović

Poštovana gospođo,
vrlo je teško na temelju vašeg opisa postaviti dijagnozu. Svakako bih vam preporučila pregled dermatovenerologa. Na Klinici za kožne i spolne bolesti na Šalati postoji Ambulanta za dječju dermatologiju gdje će vam sigurno pomoći.