Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

mikrodermoabrazija

melisa

Zanima se da li je mikrodermoabrazijom moguce "izbrisati" oziljke od pristica (oziljci su mali i nisu jako duboki). Gdje se to moze uciniti (u Rijeci) i koliko tretman otprilike kosta? Da li je moguce da tretman ima nekih negativnih posljedica?
Unaprijed hvala!

prof dr Jasna Lipozenčić

Dermoabrazija je uspješna metoda kojom se odstranjuju ožiljci i druge neestetske nepovoljne tvorbe. U Ambulanti za medicinsku kozmetologiju Klinike z akožne i spolne bolesti KBC I MF Sveučilišta u Zagrebu, Šalata4 se provodi ova metoda. U izvedbi stručnjaka (dermatovenerol oga) ova metoda nema negativnih posljedica.