Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

pilfud

toni612

Imam 24 godine...kosa mi je pocela otpadati prije otprilike 5 godina. Sada je vec solidno prorijeđena...vec se godinu dana sisam na jako kratko. Koristio sam 5%tni pilfud oko 3-4 mjeseca...međutim prisutna je jedna nuspojava...suhoća vlasišta...koža na tjemenu mi se cijelo vrijeme ljušti...trebam li biti zabrinut zbog toga i postoje li načini da se to spriječi? Unaprijed hvala!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Zbog suhoće i ljuštenja vlasišta ne trebate se brinuti. Tegobe možete ublažiti korištenjem šampona za suho vlasište.

toni612

Trabam napomenuti i da osjecam svrbež na vlasištu.Koji biste mi sampon preporucili?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Pokušajte Selegel od Ducraya.