Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

pitanje medazol

majaba3

Postovani,

Moja sestra ima dosta sekreta pa joj je dr gin.dala medazol tablete i vag. Sta mislite da li medazol tablete ubija sve infekcije u organizmu? sestri se makla bradavica sa srednjeg prsta ruke koju ima jos od 13 godine, a sad ima 33. Takodje joj se makao mitiser sa ledja koji ima nekolike godine. U podrucju pazuha imala je iritaciju od dezodoransa prije nekoliko godina, i kad je pocela da koristi ove tablete zaboljelo je ispod pazuha i sad je ok. Da li unistava eventualne infekcije?Napominjem da je radila analize nalaza i urina, sve ok.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Niti jedan antibiotik ne uništava sve bakterije. Antibiotike treba davati ciljano, a ne kada su svi nalazi uredni.