Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Podkožna tvorevina u korjenu penisa

VitoC

Poštovani,
Na korjenu penisa pojavila mi se određena potkožna masa u približnom obliku kuglice promjera 1 cm. Masa je tvrda i ne izaziva nikakvu bol ni u stanju mirovanja ni na dodir. Pojavila se prije par mjeseci. Jucer se na površini kuglice pojavila manja rana crvene boje iz koje se cijedi gnjoj i krv pa sada vise masa nije tvrda nego mekana i smanjila se na 1/3 volumena.
Možete li mi molim Vas pojasniti o čemu se radi i na koji je način moguće tretirati kako bi se u potpunosti sanirala (betrion mast?).
Hvala.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne mogu vam napamet reći o čemu je riječ (možda o povećanoj žlijezdi koja se nalazi u ovom području). Možete nazati Betrion mast 2x dnevno kroz desetak dana.