Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Rana na glavuću penisa

ano12

Pozdrav ,
Imam 17 godina i imam odnose s djevojkom s kojom sam u vezi preko 2 god . Ja sam njoj , i ona meni prva .
Prije nekoliko dana sam primjetio bjelkastu "mrlju" na samom prijelazu glavića - sad se to vidi gore ljevo od rane.
Mislio sam kako je vjerovatno nastalo prilikom trenja pa nisam obraćao pažnju no nakon današnjeg odnosa se na tom mjestu stvorila mala rana.
Evo slika - http://i.imgur.com/23nBtMo.jpg
Naravno odmah nakon odnosa sam to mjesto dosta isprao vodom.
Želim znati koliko je to opasno ?
Zanima me koja je vaša preporuka s obzirom da bih svakako pokušao izbjeći odlazak doktoru tj ginekologu ili dermatologu s obzirom da nisam punoljetan ,a roditelji mi stvaraju veliku frku oko svega te ih ne želim uvlačiti u ovo.
Pri ruci imam kremu Elocom no neželim je koristit na svoju ruku.
Nije problem otići u ljekarnu po neku antibakterijsku kremu samo želim znati koja je najbolja za to područje
Nadam se da mi možete pomoći .
Hvala unaprijed

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Moglo bi se raditi o ozljedi prilikom trenja. Možeš probati antibiotsku mast kroz desetak dana. Ako ne pomogne, morat ćeš kod dermatovenerologa.