Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

raskrvarena kozica oko noktiju

rafaello

Danas sam bila na manikuri i zena koja mi je radila nokte je kozicu na korjenu nokta odrezala i kako je raspala ostetilo mi se to i raskrvarilo na 4 nokta. Inace imam osjetljivu kozicu oko nokta koja zimi puca. Stavila je ona na to neko dezinfekcijsko sredstvo ali svejedno dok su mi nokti u obicnoj vodi ili ih namazem kremom za ruke, pecka me. Kako se rijesiti toga? Moze li to biti opasno za moje nokte?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Problemi bi se trebali smiriti za nekoliko dana. Do onda možete mazati Bepanthen kremu.