Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

savjet

ado73

pozdrav u Okobru prosle godine sam imao nezasticen odnos s djevojkom kroz 4 dana mi se pojavilo crvenilo na glavicu sad mokrio sam kao nikad i bolilo me je cuo sam da je ta djevojka HIV pozitivna sto mi je ulilo jos veci strah sacekao sam 7 mjeseci i otisao svom ljekaru kojem sam ispricao sve isao sam na testiranje na HIV i nalaz je hvala Bogu negativan ali crvenilo i dalje je tu i kad mokrim izadje koja kap poslije i osjetim blagu bol ali obicna mokreca izladje i tako i poslije mastrubacije dakle kapi sperme izlaze ali crvenilo ne prestaje kod dermatologa sam bio i radio sve moguce nalaze hlamdija mikoplazme bris ureretre krv sve i sve je bilo negativno da bi mi na kraju rekli kao da moram psihijatru zelio bi cuti vase misljenje ja imam i psorijazu da li je moguce da je i od toga ili je mozda cak bubrezi u pitanju ili prostata pa se tu pojavilo hvala vam unaprijed pozdrav

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ne vjerujem da imate psorijazu, niti neku drugu ozbiljniju bolest. Ali preko računala Vam ne mogu više reći.