Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

sumnja

DANIJEL

Prije nekoliko tjedana napravio sam krvne pretrage u privatnom laboratoriju u Deželićevoj, koji su bili negativni. Za privati laboratorij odlučio sam se zbog izuzetne jednostavnosti i brzine pružanja usluge. Međutm zadnjih dana me muči misao da li je moguće da se zbog bespoštedne trke za novcem nalazi potpisuju bez da su probe izvršene te se ostvaruje extra profit. Možda mi ne možete odgovoriti, te možda pretjerujem u sumnji , ali nakon zadnjih saznanja o korupciji na TV postao sam sumnjičav, iako mi do sada to nije bilo ni na kraj pameti. Da li je moguće da netko na sebe preuzme toliku odgovornost.Vjerujem da bi se oni koji rade u tom laboratoriju jako naljutili na moje pitanje, međutim ne mogu izbaciti crva sumnje. Ako mi ne možete odgovoriti ili sam pitanje poslao na krivu adresu molim Vas da mi bar kažete svoja saznanja o tom laboratoriju, koji mi izgleda vrhunski profesionalan i uslužan, te da li postoji neka kontrola nad radom privatnih laboratorija.

Zahvaljujem

dr. Suzana Ljubojević

Vaše pitanje mi je teško komentirati! Moja i iskustva mojih kolega s dotičnim labaratorijem su izuzetno dobra, a odnos osoblja koje tamo radi je korektan, profesionalan i nadasve etičan!