Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

SVRAB

zoran12

Molim za odgovor ako je moguće . Naime imam već 6 mj. neki svrab koji je jako čest između prepona nogu oko pasa, između prstiju i ispod pazuha. Svrab se javlja skoro stano a osijećam ga na navedenim mjestima kao da mi crvi prolaze u koži i to mi stvara nesnosnu svrab. Posijećivao sam dermatologa koji mi je davao razne masti ali nikakve koristi od njih,na koži nemam nikakvi promijena u smislu crvenila nekog osipa itd.

Moli za pomoć jer me to strašno izluđuje i stvara nugodu . HVALA

Dinko Kaliterna, dr. med.

Nažalost bez pregleda nemoguće je pomoći jer bi na temelju pregleda odredio potrebne pretrage da se konačnmo sazna uzrok vaših tegoba. Javite se drugom dermatologun ili na Klinici za kožne i spolne bolesti-Šalata.

zoran12

Pošto živim u Vukovaru možda mi u ovom dijelu hrvatske možete nekoga preporučiti : Vukovar ,Vinkovci ,Osijek.

Dinko Kaliterna, dr. med.

probajte kod dr. Bubala u Osijeku