KB Dubrava
Zagreb,

Testisi

Slavkoni

Zamjetio sam nedavno da tokom seksualnog odnosa desni testis se priljubi uz tijelo prije orgazma, digne se do zdjelice, nije bolno ali je malo cudno za vidjeti, inace je sve ok, nakon ejakulacije sve bude ok, ovo se desava samo kada lezim na ledima, citao sam da bi to trebalo biti normalno kod vecine muskaraca jer desni testis je inace malo vislje smjesten nego lijevi pa se kod orgazma dogada strzanje misica testisa pruje ejakulacije, sto sam i sam zamjetio, ali me zanima bi li trebao biti zabrinut.
Lp

Slavkoni

Zamjetio sam to kod masturbacije ali neznam za ostalo, moram poivjeriti ali mi se ne cini ozbiljnim.
Lp

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Vaš pitanje nije za dermatovenerologa. Nije riječ o nikakvoj bolesti.