Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Versicolor- gljive

Nina sk

Poštovani, tijekom 7. i 8. mj na leđima su mi se naizmjenično pojavile bijele mrlje.
Prije mjesec dana sam bila kod dermatologa i dobila sam Itrac tablete, Rojazol kremu i Fidiketozol šampon.
Nažalost ne vidim nikakav napredak već mi se to i proširilo na područje ramena.
Da li mi možete dati kakav savjet ?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Potrebno je učiniti nativnu mikološku pretragu i pretragu pod WOOD-ovim svjetlom da se vidi jer zaista riječ o Pityriasis versicolor.