Neurologija

eeg nalaz....

eeghelp

danas sam dobio rezultate, jel ima neko ovdje da zna protumaciti ista od ovog, ja stvarno ne razumijem ni jednu rijec..

uputna dijagnoza - cephalea
eeg nalaz -
srednjevoltazna o.c.a. je alfa ritma 8-10 Hz
RVB dobro izrazena
tijekom snimanja interponiraju se sporiji, viševoltažni i zašiljeni valovi, 6-7 Hz, do 50 microV, difuzno, poglavito lijevo frotnotemporalno
na HV prednje promjene bolje vidljive
paroksizama nema

EEG nalaz je difuzno dizritmicki promjenjen poglavito obostrano FT sa vulnerabilnoscu na metodu provokacije

Prof. dr. sc. Vida Demarin, dr. med

Poštovani,
s vašim nalazom javite se liječniku koji vas je uputio na pretragu ili neurologu koji će vam uz anamnezu i pregled pojasniti ovaj nalaz.