Neurologija

Hemiparesis lat.dex.

Dejan

Poštovani, 81 sam godište i bolujem od Hemiparesis lat.dex. pa me zanima dali postoji neka operacija koja bi mi koliko toliko pomogla u izlečenju ove bolesti.Imam ograničene pokrete u zglobu desne ruke dok dok su aktivni pokreti u ramenu i laktu desne ruke punih amplituda.Da napomenem i to da se sa ovim problemom nosim od rodjenja.S obzirom na napredak medicine nadam se da mi mozete pomoci da rešim ovaj problem.
Unapred zahvalan

Prof. dr. sc. Vida Demarin, dr. med

Poštovani,
Iz navedenih podataka je teško zaključiti o čemu se točno radi ili o kojoj je bolesti riječ. Savjetujem vam pregled kod specijalste za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju jer mi se čini da je vama najpotrebnija dobro vođena fizikalna terapija da biste zadržali postojeći opseg kretnji i/ili ga povečali. On će vas također uputiti na daljnje pretrage za koje smatra da bi vam bile od koristi.